Hej!

Nazywam się Marysia Micek i dzielę się tutaj swoją historią. Opisuję swoje przeżycia i przygody, głównie te związane z podróżami. Nie wszystko na tym blogu jest idealne, ale to tak, jak i w moim życiu. Czasem kompletnie nie mam pojęcia co robię, jestem zagubiona i przytłoczona, a czasem czuję, że jestem we właściwym miejscu, wszystko układa się w jedną całość i doświadczam niesamowitych rzeczy. Ale na tym to właśnie polega – życie to piękny bałagan. A przynajmniej moje.

Wybrałam nietypową ścieżkę. Postanowiłam żyć po swojemu i spełniać swoje marzenia. W lutym 2018 roku, wyjechałam na trzymiesięczny wolontariat na Madagaskarze. Była to przełomowa decyzja w moim życiu, dzięki której zrozumiałam, że nie muszę już teraz wybierać, co będę robić przez resztę życia. Chcę doświadczać, przeżywać i szukać inspiracji. Żyć tu i teraz. Obecnie pracuję na Islandii, aby później móc podróżować jeszcze więcej.

Ten blog to takie moje miejsce w Internecie. Dla mnie jest to pamiętnik, dla mojej rodziny informator, a dla przypadkowych i nieprzypadkowych gości – mam nadzieję, że ciekawa lektura. Blog zapewne będzie ewoluował z czasem, tak jak ja się zmieniam, dochodzę do nowych wniosków i podejmuję nowe decyzje.