Kiedy postanowiłam wyjechać na wolontariat na Madagaskar, od bardzo wielu osób usłyszałam: “Ale super, koniecznie wyślij mi pocztówkę!”. Wtedy zrodził się w mojej głowie pomysł na małą akcję charytatywną. W końcu to naprawdę fajna sprawa dostać pocztówkę z Madagaskaru. Ładne zdjęcie, oryginalny znaczek i pieczątka, kilka słów na pamiątkę. Może więcej osób chciałoby taką dostać? Dlatego, jeśli chciałbyś otrzymać pocztówkę z Madagaskaru, to chętnie Ci ją wyślemy! Wpłać na konto Fundacji Ankizy Gasy – Dzieci Madagaskaru minimum 15 zł (górnej granicy nie ma), a dostaniesz od nas kartkę prosto z Czerwonej Wyspy! Pieniądze, które wyślesz zostaną oczywiście przeznaczone na dzieci. Od 2 do 7 kwietnia przedostatnia klasa gimnazjum ze szkoły St. Joseph w Ambohidratrimo wyjeżdża na wycieczkę. Co roku jeden rocznik jedzie na kilka dni nad wybrzeże, w tym roku Fundacja opłaca wyjazd dla 26 osób. Pieniądze, które zbierzemy wysyłając dla Was pocztówki, przeznaczymy na dodatkowe atrakcje podczas wycieczki. Uprzedzamy, że czas dostarczenia pocztówki może być długi.

Więcej o działaniu Fundacji można dowiedzieć się tutaj: www.dziecimadagaskaru.pl

Możesz wesprzeć Dzieci Madagaskaru także na wiele innych sposobów, takich jak: adopcja na odległość, darowizny, sponsoring, przysyłanie paczek z potrzebnymi rzeczami, czy wyjazd na wolontariat na Madagaskar :). Opcji jest bardzo dużo!

Dane do przelewu:

FUNDACJA ANKIZY GASY – DZIECI MADAGASKARU
ul.Topolowa 1, 63-004 Szewce
Bank Millennium S.A.
Nr konta: 49 1160 2202 0000 0002 0587 5438
W tytuł przelewu prosimy wpisać: “darowizna – wycieczka”

Po dokonaniu wpłaty wyślij nam swoje dane i adres, na który chcesz otrzymać pocztówkę w wiadomości na facebooku: https://www.facebook.com/Ankizy-Gasy-Dzieci-MadagaskaruAnkizy-Gasy-Children-of-Madagascar-305163379529928/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *